You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ładuje...

EXPRESOWA DOSTAWA

Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twój towar dotrze na miejsce w terminie.

TRANSPORT KRAJOWY
I MIĘDZYNARODOWY

Świadczymy usługi transportu krajowego. Usługi wykonujemy w jak najszybszym tempie, dostosowując się do wymagań klientów.
Naszą specjalnością jest wykonywanie transportów międzynarodowych - całopojazdowych oraz drobnicowych w dowolne miejsca krajów europejskich.

Regular Flows (FTL, PLT, Round Trips, Milk Run)
To oferta skierowana do firm, posiadających cykliczność transportów, w ramach której jesteśmy w stanie zapewnić regularną obsługę po preferencyjnych stawkach w długim okresie.
FTL Service
To standardowa usługa transportu lądowego całopojazdowego realizowana taborem o ładowności do 24T, zarówno w relacjach krajowych (dotyczy Polski), jak i relacjach pomiędzy poszczególnymi krajami Unii Europejskiej.
PLT Service
Jest to oferta transportu lądowego przesyłek od 3 do 12 LDM taborem dostosowanym do ilości przewożonego towaru. Oferta dotyczy zarówno dostaw w relacjach krajowych jak i w relacjach pomiędzy poszczególnymi państwami członkowskimi (dotyczy państw EU).
Groupage Service
Dystrybucję przesyłek drobnicowych organizujemy w oparciu o współpracę z wyspecjalizowanymi operatorami zarówno krajowymi jak i międzynarodowymi. W zakresie powyższej usługi zapewniamy dostawy w systemie drobnicowym pomiędzy wszystkimi krajami Unii Europejskiej.
Express Service
Oferujemy usługę transportu ładunków drobnicowych w ekspresowym tempie. Dzięki naszym zaawansowanym możliwościom zapewniamy bezpieczną i bardzo szybką dostawę we wskazane miejsca do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA - WSPARCIE 24/7

Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy dostarczenie pakunku na miejsce w nienaruszonym stanie.
Jeżeli potrzebujesz pomocy to nasz zespół ds. wsparcia jest do Twojej dyspozycji 24/7.

Zobacz więcej